Cieśla szalunkowy/Zbrojarz/Betoniarz – Lukas Betong As

Carpenters Betongfagarbeider

(3 uker siden)

  •  Lagt til dato: 10. juli 2024
  •  Expire date: 28. juli 2024
Stillingsbeskrivelse

Published 10-07-2024
Deadline: Snarest

Cieśla szalunkowy/Zbrojarz/Betoniarz

Hva vi ser etter

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia na stanowisku cieśli szalunkowego/betoniarza,
  • samodzielności i dobrej organizacja pracy,
  • rozumienia i umiejętność pracy według rysunku technicznego,
  • doświadczenia przy betonowaniu i zbrojeniu,
  • znajomosci języka angielskiego, lub norweskiego na poziomie pozwalajacym na swobodny kontakt na placu budowy,
  • pozytywnego nastawienia do pracy i kolegów,
  • prawa jazdy kat.B.

Arbeidsoppgaver

Co należałoby do Twoich obowiązków?

  • Montaż szalunków systemowych oraz tradycyjnych na budowie,
  • betonowanie i zbrojenie.

Vi tilbyr

Co możemy Ci zaoferować?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na stałe,
  • dobrą i konkurencyjną stawkę godzinową, adekwatną do doświadczenia i umiejętności,
  • zakwaterowanie w mieszkaniu sluzbowym,
  • niezbędne szkolenia,
  • Feriepenger 10,2%, ubezpieczenie pracownicze,
  • ubrania robocze, narzędzia i elektronarzędzia do pracy,
  • dostęp do samochodu służbowego,
  • projekty tylko w okolicach Oslo, Lillestrøm, Lørenskog (bez długich dojazdów do pracy).

DIVERSE INFO

Arbeidsgiver Lukas Betong As orgnr: 922610924
Kort om arbeidsgiver

Kim jesteśmy?

Lukas Betong AS to mała firma specjalizująca się w konstrukcjach betonowych. Wykonujemy różnorodne projekty: od murów oporowych, fundamentów, schodów, podłóg, dobudówek po domy jedno- i wielorodzinne, garaże jedno- i wielopoziomowe.

Webside https://lukasbetong.no/
Bransje Håndverkere
Yrke Betongfagarbeider
Sted (Adresse: Postnr: )
Stillingstype Fast Heltid Antall stillinger: 1
Sektor Privat
Krav Unknown
Tiltredelse 10-07-2024
Søknadsfrist Snarest

Kilde: NAV stillingsannonser
Stillingsregistrering